Bezdrátová sluchátka s mikrofonem

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ sluchátek
do uší 
přes hlavu (náhlavní) 
přes hlavu (náhlavní) 
 
do uší 
náhlavní 
 
Kmitočtový rozsah od
 
20 Hz
 
 
 
 
 
Kmitočtový rozsah do
 
20000 Hz
 
 
 
 
 
Konektor
USB 
USB 
3,5 mm Jack 
USB 
USB 
3,5 mm Jack 
3,5 mm Jack 
Mikrofon
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Přenos signálu
bezdrátové 
bezdrátové 
bezdrátová 
bezdrátové 
bezdrátová 
kabelová 
bezdrátové 
Ovládání hlasitosti
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
Doba přehrávání
 
 
30 hod
 
5 hod
 
 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 24 hlasy, průměrně 4.1 z 5

Když už máte dost rozmotávání námořních uzlů na vašich sluchátkách a zachytávání kabelu o věci, nastal čas na změnu. Bezdrátová sluchátka jsou řešením, které přesně potřebujete. Snadno se upevňují na ucho a díky držáku vydrží i při prudkých pohybech hlavou třeba během sportování. Co je ale hlavní, jak již název napovídá, bezdrátová sluchátka postrádají kouli na noze a to kabely, kterým by byla propojena samotná sluchátka s vaším telefonem.

To už teď není potřeba. Tato „chytrá“ sluchátka se zvládnou domluvit s vaším mobilem, tabletem i notebookem přes pouhý bluetooth. Ačkoliv svádí vzít si bezdrátová sluchátka ven na běhání, například taková bezdrátová sluchátka s mikrofonem, která jsou robustnější, jsou mnohem vhodnější třeba na hraní počítačových her. Se svými spoluhráči se domluvíte jasně a srozumitelně, navíc když v zápalu hry vstanete od počítače, nevezmete s sebou celý notebook.

Hráčská bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem jsou trochu dražší, ale věřte, že se do nich vyplatí investovat. Kromě hraní her jsou vhodná také třeba na dlouhé rozmluvy přes Skype. Taková sluchátka jsou většinou větší, takže pokrývají celé ucho, zvuk je potom mnohem bohatší a lepší, víc si tedy užijete hudbu i například zvukové efekty ve filmech nebo hrách. Přes mikrofon se domluvíte snadno se svými spoluhráči u sebe doma, ale také s někým přes telefon v městské hromadné dopravě.

Sluchátka tlumí zvuky z okolního prostředí, takže vy jasně uslyšíte volajícího a volající zase dobře uslyší vás. Některá bezdrátová sluchátka s mikrofonem navíc obsahují ovládání přímo na samotných sluchátkách, hravě si na nich nastavíte například hlasitost nebo přepnete kanály či písničku, aniž byste museli hledat mobil nebo ťukat v počítači. Bezdrátová sluchátka jsou výhrou v každém ohledu, tak neváhejte a zamyslete se nad tím, jak dlouho ještě chcete snášet zamotané kablíky a neustálé vypadávání malých sluchátek z ucha. Bezdrátová sluchátka s mikrofonem jsou pro vás připravena.

TOPlist
TOPlist